1 / 12
WALLWASHER BELO,ZELENO,CRVENO I RGB 30/60/100 CM
2.200 МКД
Цената е фиксна
04.11.2022 09:15

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Име на производ: RGB Wallwasher
Технички карактеристики„Од нозете излегуваат нозете и апаратите.“ “

Тој е отпорен на топлина и вода благодарение на специјалното стакло. Не е под влијание на топлина и водата е непропустлива.

Со каблите десно и лево, можете да се поврзете едно на друго.

Можете да го користите со директно поврзување на 220 волти без потреба од трансформатори итн.

Нашите производи се загарантирани 2 години. Тој е најдобар во својата класа.

Таа е испратена во ваше име со бесплатен превоз на фактура.
ЛИСНИ АНГЛЕ: 90 ДЕГРЕИ
ЦЕЛО НА ТЕЛО: ГРЕВ
ТИП НА СЛУЧАЈ: МЕТАЛ
ОПЕРАТИВЕН ВОЛАТ: AC 85-265 V
ЛАМП ИВОТ: 30.000 Часови

ПОДНЕСУВАЕ НА ПОБЕДА: 15 метри
РГБ СО ДАЛИНСКИ

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам