1 / 1
ФИСКАЛНИ КАСИ SY50
1 €
24.01.2023 22:35

Куманово / Куманово

2 Фискални апарати - каси
SYNERGY SY50
Скоро нови !

《《《 П О В О Л Н О 》》》

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам