1 / 12
Дуќан/Dyqan
170 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 00:42

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Кичево наспроти Ресторант Балкан или старо Фото Зоран.

Jepet me qira hapësira dyqanesh / zyrash prej 15m2, qendra e rreptë Pazari i Kërçovës përballë Restorant Ballkanit ose Foto të vjetër Zoran.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleks
Потврден огласувач
075977771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам