1 / 4
DVD Video Player Toshiba Bezprekoren
1.100 МКД
02.06.2022 07:40

Битола / Битола

Prodavam,DVD Video Player,vo odlicna sostojba kako nov.
So origunalno dalecinsko i kabel za povrzuvanje.
Koristen mnogu malku,raboti bezprekorno.
Za drugi gradovi mozi dostava preku Kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам