1 / 1
Sienje i korekcija na site vidovi obleka - Шиење и корекција
1 МКД
Цената е фиксна
05.12.2021 21:26

Аеродром / Скопје

KONTAKT TELEFON 071-246-405
Korekcija i sienje na site vidovi na obleka
Kratenje
Tesnenje
Kroenje i slicno po najpovolni ceni
KONTAKT TELEFON 071-246-405

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам