1 / 12
Kompresorska Glava AB 808 FIAC Italy
480 €
01.02.2023 08:51

Неготино / Неготино

Novi Kompresori za vozduh
Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l✅
Marka FIAC dobro poznat Italijanski brend koj e eden od najstarite fabriki koj proizveduva kompresori vo Italia i e dokazan kvalitet veke nad 50 godini
Garancija ✅
Prevzemame odgovornost i garancija na sekoj kompresor
Raspolagame so Rezervni delovi za istite kompresori

Zastapnik i Uvoznik za Kompresorite FIAC
Agro-Servis 2000 Negotino

Nudime poveke modeli na kompresori raspolagame so Golem lager rabotime i na golemo i malo


Postoime 20 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovolni klienti
Ovlasten servis so dolgogodisno iskustvo
Za Dopolnitelni Informacii kontaktirajte ne
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/
PRODAZEN SALON NEGOTINO
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба и увоз на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 7 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Agro Servis 2000
Потврден огласувач
043 371 015 mob 075 416 455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам