1 / 11
PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2022 09:08

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1966

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

S DRAGOEVO SHTIP

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA,VODA I ODVOD SO 600M DVOR VO BLIZINA 100 METRI OBJEKTOD 70 M POGODEN ZA STOKA I POVRSHINA OD 550M I OBRABOTLIVO ZEMJISHTE OD 55 DEKARI PLATENISMETKI-CIST IMOTEN LIST

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ANGEL
Потврден огласувач
070502678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам