1 / 6
seadoo 1996 gsx gtx hp komplet elektronika bombardier
250 €
12.09.2022 17:43

Штип / Штип

kompletna elektronika za seadoo jet ski sea doo 787 rotax marine se faka na gtx gsx hp so kluc mpem recifiter cdi ispravna po greska kupena bombardier

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078261404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам