1 / 4
Video kaseti VHS (Tdk) 180 min.
120 МКД
05.08.2022 20:56

Автокоманда / Скопје

Video kaseti Tdk,ednas snimani so film,
Odlicna sostojba ,moze da se presnimuva povtorno. Dolzina od 180 min. Parcinja 30.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / JVC

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам