1 / 5
Fotoaparat Canon T70 1984 god.
7.000 МКД
28.01.2023 18:07

Охрид / Охрид

Se prodava poloven analogen foroaparat Canon T70 , 35 mm, FD mount single lens reflex camera.
Proizveden e vo 1984 god. kako revolucioneren fotoaparat koj go smenil nacinot na gledanje na fotoaparatite i fotografijata.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078474656
Испрати Е-маил до огласувачот

Fotoaparat Canon T70 1984 god.

7000 МКД

Fotoaparat Kodak Cameo

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам