1 / 5
SAF OSOVINI KOMPLETNI i MODULATOR
По Договор
08.06.2022 13:10

Гевгелија / Гевгелија

Se prodavaat saf osovini
Kompletni so lageri
Jastuci skoro novi
Diskovi skoro novi (malku vozeni)
Glavcini
Mehanizam so jastuk za diganje na osovina
Modulator
Intalacija od creva i kabli
Amortizeri
Sepi

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078443555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам