1 / 11
СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT
10.500 МКД
11.000 МКД
Денес 17:48

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 50м2 приземје.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со дневен престој,кујна со кујнски прибор и елементи, и спална соба.Има сопствен паркинг со видео надзор.
Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 10500 ден. месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет,топла вода 24h.
Лице за контакт;Јован 070218183

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам