1 / 6
Стабилизатор Стабилизатор
1.100 МКД
Цената е фиксна
08.09.2022 11:15

Бутел / Скопје

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, можат да се проверат на лице место и со нив следува 3 дневен тест период


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Nik
Потврден огласувач
077503405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам