1 / 3
МЕД, ПРОПОЛИС
500 МКД
29.06.2022 16:46

Битола / Битола

Се продава ПРИРОДЕН МЕД од с.Слоештица, Демир Хисар. Цена на големо по договор.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
38971285647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам