1 / 8
Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии
1 €
18.09.2022 10:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071285295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам