1 / 10
CICIBAN Br.35 KAKO NOVI
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 10:15

Илинден / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

35

Боја:

Окер

Ciciban detski cizmi
br.35 kako novi
kupeni od PEKO vo dekemvri

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
071388466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам