1 / 12
Kamp prikolki vo Ohrid partizan so full oprema
1 €
Цената не е фиксна
31.08.2022 12:22

Чаир / Скопје

-Se izdava kamp prikolka vo Partizan.
-Zagradena so dvorno mesto so sopstveno kupatilo i wc,kujna(sporet,frizider i pribor)TV
-Plazata e na 30m so sopstveno --obezbeduvanje i odrzuvanje na istata.
-💶💶💶 Cena po dogovor💶💶💶🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
📲📲📲 071 266 259 📲📲📲

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
072251751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам