1 / 1
ГПС КАРТИ ЗА СИТЕ НАВИГАЦИИ ИГО,ГАРМИН,ТОМТОМ,НАВИГОН,БЕКЕР
По Договор
30.01.2023 15:49

Чаир / Скопје

ГПС НАВИГАЦИИ МИКИ
ТЕЛ 078202985

ИНСТАЛИРАМЕ ОРИГИНАЛ НАЈНОВИ КАРТИ 2023година ЗА:КОЛА,КАМИОН,АВТОБУС ЗА СЛЕДНИТЕ ЗЕМЈИ: БАЛКАН, ТУРЦИЈА, ЕВРОПА, СКАНДИНАВИЈА, УКРАИНА, ПОРТУГАЛИЈА, ШПАНИА, АНГЛИЈА, РУСИЈА, БЕЛОРУСИЈА НА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ:
ИГО, ГАРМИН, БЕКЕР, НАВИГОН, ПРЕСТИГИО, ТОМТОМ, ПИОНЕЕР, СОНИ, МИО, МЕДИАТЕК, ТЕРАБИТЕ, МЕДИОН И НА СИТЕ ДРУГИ ГПС НАВИГАЦИИ.

ИНСТАЛИРАМЕ ГПС ЛИЦЕНЦИРАНА НАВИГАЦИЈА ЗА: КОЛА,КАМИОН,АВТОБУС,ТАХИ ВОЗИЛА БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТИ СО НАЈНОВИ КАРТИ 2023ГОДИНА ЗА БАЛКАН ЕВРОПА И ЦЕЛ СВЕТ.

ПРОДАВАМЕ НОВИ ПИОНЕЕР 7ИНЧИ ГПС НАВИГАЦИИ НОВИ ВО КУТИЈА ЗА КОЛА,КАМИОН И АВТОБУС СО ОРИГИНАЛ ПОЛНАЧ,ДРЖАЧ И НАЈНОВИ КАРТИ 2023година, ЗА:ТУРЦИА,БАЛКАН,ЕВРОПА,СКАНДИНАВИА,ПОРТУГАЛИЈА,ШПАНИА,АНГЛИЈА,РУСИЈА И БЕЛОРУСИЈА ПРОГРАМА ВИЕ НА МАКЕДОНСКИ ,СРПСКИ,АНГЛИСКИ,ТУРСКИ,АЛБАНСКИ,ГЕРМАНСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ПО ВАША ЖЕЛБА.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
Skopje
Потврден огласувач
070965995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам