1 / 5
MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR
1 €
24.09.2022 10:15

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se izdavat i dukani kako i drugi prostorii za razlicna namena. Site se naogaat vo centar na gradot pokraj zeleznicka i avtobuska stanica i na samiot glaven pat za vlez i izlez od gradot. Poveke inf. na tel. 075-207-925 Tode

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Todor
Потврден огласувач
075207925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам