1 / 2
Prodavam 2 Sijalicki za Make up Ogledala
4.000 МКД
20.10.2021 14:30

Куманово / Куманово

Prodavam 2 Novi i ne koristeni sijici pogodni za make up ogledala. Sijalicite se kupeni od Ikea.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Novica
Потврден огласувач
075598127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам