1 / 3
DIZNI ZA TOYOTA LANDCUISER 3.0 DID
700 €
02.11.2022 14:01

Аеродром / Скопје

Prodavam polovni dizni za Toyota Landcruiser 3.0 DID 174ks(2005-2009g) vo potpolno ispavna sostojba.Diznite se provereni vo servis Stojce za sto imam izvestaj i zameneti se vo redoven servisen interval na moe baranje vo Toyota-Skopje.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075425305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам