1 / 7
NOV ADIDAS HIRERE COLNAV ROHRE JERSEYS MAILLOT br. S
900 МКД
Цената е фиксна
30.04.2022 05:48

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV ADIDAS dres model HIRERE COLNAV ROHARE JERSEYS MAILLOT broj S ili 34/36.

Cenata e fiksna.

Категорија: Спортска опрема и активности / Jogging / Облека

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077553000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам