1 / 6
dvd
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.08.2022 14:12

Куманово / Куманово

se prodava dvd max sacuvan sas tri zvucnika exstra sostojba moze da se stavi jos tri zvucnika pinovi sa za pet zvucnika I plus bufer.cenata e fix za podole.od ovaa cena ne zvonete.prakam I po kargo ima i radio na nego

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
072565021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам