1 / 12
Памучни МАИЦИ MAICI од висок квалитет
199 МКД
18.05.2022 18:41

Скопје Центар / Скопје

Тип на облека:

Маички

Големина:

176

Боја:

Други

РАСПОЛАГАМЕ СО КФАЛИТЕТНИ МАИЦИ,
ВЕЛИЧИНИТЕ СЕ ПО ЕВРПОСКИ СТАНДАРТИ !!!

Еднобојни памучни маици од висок квалитет.
Со сите сертификати и стандарди.
Достапни во 5 големини S, M, L, XL,XXL,3XL и повеке од 15 бои.
Достава низ цела МК 🇲🇰
Специјална цена за нарачка над 50 парчиња.
За нарачки и подетални информации слободно контактирајте

Tel, Viber, Wsp - 078 338 786

Sledete ne i na
facebook.com/mojbutik24
Instagram.com/mojbutik24

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

#InButik
Потврден огласувач
078338786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам