1 / 12
OGLEDALA EFTINO!!!!!!!
По Договор
18.03.2023 15:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

NAJGOLEM IZBOR NA LED OGLEDALA NA DOPIR,IDEALNI ZA VO KUPATILA,SPALNI,HODNICI IZRABOTUVAME MODELI PO MERKA I PO VAS IZBOR.
IMAME NAJPOVOLNI CENI!!!!!!
PRAKJAM PO KARGO
POBARAJTE VO SEKOE VREME MOZE I NA VIBER.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Огледало

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам