1 / 2
Patenti,petlici,konci....
1 €
26.07.2022 11:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam okolu 2400 vidovi na petlici,razni vidovi i dolzini na patenti,konci za sienje i sl...
Cena po dogovor
LICE ZA KONTAKT ZORAN : 078412828

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

ILCE
Потврден огласувач
070747977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам