1 / 6
Bsr precision crafted
100 €
23.06.2022 11:36

Чаир / Скопје

Gramafon so pojacalo ASTOR fumkcionira raboti no plocite ne gi menuva mu treba podmackuvanje 2×22w .Bez zvucnici. Po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

kozna garnitura
Потврден огласувач
070751191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам