1 / 6
Адидас патики
700 МКД
Цената не е фиксна
03.04.2022 18:32

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Други

Адидас патики бр.38 добро сочувани

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам