1 / 12
ВОЗЕТЕ ТОЧНО СО НАШИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ ЗА КАМИОН, АВТОБУС,КОЛА
По Договор
31.01.2023 13:09

Чаир / Скопје

ГПС НАВИГАЦИИ СКОПЈЕ
ТЕЛ: 078202985
ПАТУВАЈТЕ ТОЧНО, И
СИГУРНО СО НАШИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ И КАРТИ.

ПРОДАВАМЕ:
ПРОФЕСИОНАЛНИ, ТОЧНИ И КВАЛИТЕТНИ ГПС НАВИГАЦИИ ЗА КАМИОН, АВТОБУС, КОЛИ И ТАКСИ ВОЗИЛА СО НАЈНОВИ КАРТИ 2023ГОДИНА ЗА БАЛКАН, ТУРЦИЈА, ЕВРОПА, СКАНДИНАВИЈА, ПОРТУГАЛИЈА, ШПАНИА, УКРАИНА, АНГЛИЈА, РУСИЈА. СО СИТЕ ХОТЕЛИ, РЕСТОРАНИ, ТРГОВСКИ ЦЕНТРИ, АЕРОДРОМИ, ПАРКИНЗИ, БЕНЗИСКИ, ВЕРСКИ ОБЈЕКТИ, КОРДИНАТИ И КАМЕРИ КАДЕ ШТО МЕРААТ, БЛИЦЕВИ. ПРОГРАМА ВИЕ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК, СРПСКИ, АНГЛИСКИ, АЛБАНСКИ, ТУРСКИ, ГЕРМАНСКИ, БУГАРСКИ, И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ПО ВАША ЖЕЛБА.

*ИНСТАЛИРАМЕ ГПС СОФТВЕРИ И НАЈНОВИ КАРТИ 2023ГОДИНА ЗА БАЛКАН, ТУРЦИЈА, ЕВРОПА, СКАНДИНАВИЈА И ЦЕЛ СВЕТ ЗА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ:ИГО, ГАРМИН, БЕКЕР, МИО, ПИОНЕЕР, ТЕРАБИТЕ, СОНИ, МЕДИАТЕК, НОРТКРОЗ, И НА СИТЕ КИНЕСКИ НАВИГАЦИИ.


ИНСТАЛИРАМЕ ЛИЦЕНЦИРАНА ГПС НАВИГАЦИЈА ЗА КОЛА, КАМИОН, АВТОБУС И ТАКСИ ВОЗИЛА, БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТ НА СИТЕ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТИ СО НАЈНОВИ КАРТИ 2023ГОДИНА ЗА БАЛКАН, ТУРЦИЈА, ЕВРОПА И ЦЕЛ СВЕТ ЕДИНСТВЕНО КАЈ НАС НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК, СРПСКИ, АНГЛИСКИ, АЛБАНСКИ, ТУРСКИ, ГЕРМАНСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ПО ВАША ЖЕЛБА.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
Skopje
Потврден огласувач
070965995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам