1 / 7
Se izdava kamp vo gradiste
1 €
Цената не е фиксна
27.08.2022 14:18

Карпош / Скопје

Se izdava kamp vo statiot del na 50m. Od plaza so odvod dovod i tus kompletno namestena

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
70206572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам