1 / 5
Ip wifi kamera za video nadzor
2.500 МКД
Цената е фиксна
18.09.2022 10:33

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Nova kamera za video nadzor za nadvoresna i vnatresna upotreba, otporna na vlaga i nadvoresni vlijanija.
Slikano od 8mi sprat


Features and specifications:

Wireless security camera

Camera can be used indoors or outdoors, day or night and with Wifi, you can monitor anytime, anywhere.

Product features:
Wi-Fi/802.11/b/g/n
24 F5 leds
Night Vision:5-15m
1MP:1280 x 720
Supports multi-screen software and CMS
Onvif compatibility
Wireless, P2P, supports Andorid and iPhone
Build-in IR-Cut daul filter
Motion detection, ONVIF 2.0
Casing: Plastic
Lens size: 3.6mm

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

buyincoins
Потврден огласувач
077611331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам