1 / 5
Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka
5 €
25.11.2022 10:15

Прилеп / Прилеп

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti materii primer brasno,cement i dr. Komplet so 30 kw motor a moze i posebno

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

5 €

Греачи. Greaci

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам