1 / 5
reflektor led solaren
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 14:54

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Reflektor led solaren ekstra kvalitet i dobar dizajn se polni na sonceva energija taka sto nemate potreba od nikakvi zici kabli lesno s montira na sekoe mesto se aktivira na dvizenje na okolu 5m. oddalecenost
4 za 799
reflektor 20w so senzor na dvizenje na struja 700 den
reflektor 30w so senzor nadvizenje na struja 800 den
10w 300 den-2 za 500
20w 400 den 2 za 700
30w 500 den 2 za 900
50w 700 den 2 za 1300
100w 1100 den 2 za 2000
reflektor so soncev panel i dalecinsko 40w 1400 den

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Надворешно осветлување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075757657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам