1 / 7
Prikolka shlep avtotransporter
8.000 €
17.09.2022 08:14

Гостивар / Гостивар

Se prodava prikolka tandem avtorrasporter so nosivost 7.5tona edna oska gumi 235 75 r17.5 vozduh,jastuci abs.
Dolzina 8m + 1.5m
Shirina 2.55m
Pocinkovana kompet
Ful ispravna
God.proiz 2008
Plus ddv

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам