1 / 11
MERCEDES A 160 CDI 90 ks. 2006 God.
3.300 €
27.05.2022 07:03

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES A 160 CDI 90 ks. 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам