1 / 10
Bandasi 20" 24" 26" i drugi delovi
По Договор
31.07.2022 15:28

Пробиштип

Bandasi/trkala
Viluski
Volan/kormilo
Pedala
Zapcanici
Stemovi
Kolce
Apratcinja
Sifteri / deore
Menjaci xt shimano
Bandasi 20" 24" 26"/deore/xt/lx
Obicni dupli
So diskovi
Bagasnik /za 24 ka bandasi i za 26 ka
Acera
Alivio
Deore
Xt
Lx

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077715548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам