1 / 2
Prasinja, Pecenje na Prasinja, Furna
1 €
05.07.2022 10:23

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam Zivi, Ocisteni i Pecheni Prasinja Za Sekakvi Prigodi....
ili Pecam dokolku imate vie i vi treba furna :)
DOKOLKU NE SUM DOSTAPEN, BARAJTE ME NA VIBER NA ISTIOT BROJ: +389 78 258 366

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Trpe
Потврден огласувач
078258366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам