1 / 2
Куќа со парцела во с.Кукуречани
13.200 €
Цената не е фиксна
Денес 10:27

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50м2, на одлична локација во близина на игралиштето.
Приватизирано и чист имотен лист.

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38975847921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам