1 / 12
NOVI MODELI CESMI I FONTANI
3.900 МКД
01.04.2022 09:42

Куманово / Куманово

Uvoz od Grcija.Cenite se dvizat od 3000den pa do 11000den za fontana.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам