1 / 5
Aluminski folii, PVC(strec) folii, salfeti
350 МКД
01.08.2022 10:35

Скопје Центар / Скопје

Prodazba na aluminski folii(folija),strec folija za hrana(kujna)
- Aluminska folija - debelina 14 mikroni - 1kg. - okolu 100m. Cena 350 den
- Aluminiska folija - debelina 10 mikroni - 100m. Cena 320 den.
- PVC(strec) folija - 200m. Cena 230 den.
- Hartija za pecenje so visok kalitet - 1 kg. Cena 260 den.
- Salfeti 25 × 25 - 1000 kom. Cena 130 den.
- Strec folija za paletiranje 50sm.- debelina 23 mikroni. Cena 450 den.
Sendvicari, skara(skari), beli peciva, slatkarnici i sl.
BESPLATNA DOSTAVA VO SEKOE VREME!
070/400 - 606
070/248 - 720

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
*****
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам