1 / 2
PROPOLIZAT MAST
100 МКД
Цената е фиксна
04.03.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava propolizat mast od 50 drami vo edno kutivce, racno izrabtena od prirodni pcelini proizvodi za lekuvanje na rani, cirevi, opekotini, egzema, neurodermatitis, akni, seboreja, alergii na kozata, mikoticni zaboluvanja na kozata i dr, Prakame i po kargo.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам