1 / 2
Propolis kapki od 30 ml.
60 МКД
Цената е фиксна
04.03.2022 23:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat propolis kapki od 30 ml sisence, od propolis od sopstveni pcelini semejstva. propolisot e priroden antibiotik, antimikotiik, antiseptik, antioksidans, ima antitumurno dejstvo i dr.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам