1 / 5
Tranzistor radio vintage
300 МКД
18.03.2023 14:51

Аеродром / Скопје

Stari tranzistori Beetle i Grundig Micro-Boy 400, socuvani.
Grundig-ot e ispraven, bubamarata ne e probana i fali konektorot za bateriite.
Cena 300den. eden ili 500den. dvata.
Info na 070/260-843

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
070260843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам