1 / 1
A10 Батерии | Батерија | Baterii | Baterija | Aparat sluh
40 МКД
26.09.2022 13:28

Велес / Велес

Број за контакт
070265052

Duracell A10 батерии за апарати за оштетен слух
Батериите се скрос нови со врвно голем квалитет и капацитет!
40ден - 1-батерија

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам