1 / 2
SE PRODAVA CRVENA MAST ZA IZGORENICI
150 МКД
Цената е фиксна
04.03.2022 23:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava crvena rastitelna mast so dodadeni pcelini proizvodi, kutivceto 50 grami, lekuva izgorenici od sonce, žeski tečnosti, ogan, hemikalii bez da ostanat luzni, lekuva rani, čirevi, hemoroidi, modrinki po teloto i dr.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам