1 / 4
Aronija 100% prirodna Mnogu zdrava
150 МКД
05.08.2022 10:27

Крива Паланка / Крива Паланка

Telefon za info: 072 527 256
Telefon za info: 074 220 385

Se prodava aronija 100% e prirodna.Mnogu e zdrava i korisna za konzumiranje.Podiga imunitet na cel organizam.Ne e prskana ne e koristeno nisto vestacko vo nea. Rastena e na 1000 metri nadmorska visina.Cena e 250 denari kilogarm za pogolemi kolicina moze popust.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Prodavac - 123
Потврден огласувач
074220385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам