1 / 4
DVD so Saraund Panasonik
100 €
03.08.2022 09:59

Карпош / Скопје

DVDto ima mal defekt so vratickata, se otvara sama pri uklucuvanje i ne s zatvara, no se drugo raboti. Jas go koristev samo saraundot i ima perfekten zvuk preku negovoto pojacalo koe e vo samoto DVD. Inaci DVDto ima sharzer za 5 cd.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070254770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам