1 / 2
Inhalator so himalajska sol
2.399 МКД
26.02.2021 11:08

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat inhalatori na himalajska sol. Mozat da se koristat povele od 6 meseci. Lekuvanje astma, podobreno disenje, podobruvanje na kapacitetot na belite drobovi, namaluvanje na alergii, polesno spienje, procistuvanje na sinusi.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 397 800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам