1 / 3
Mlekarska opema
По Договор
07.11.2022 15:09

Велес / Велес

Prodavam:
-paterizator za mleko ili sok 500l
-duplikator 300l,150l
-homogenizator
-separator
-kada
-rabotni masi
-avtomacka pakerka
Se e po povolna cena so dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Mmm
Потврден огласувач
075509908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам