1 / 4
PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI
35 МКД
Цената е фиксна
05.12.2022 10:55

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

-PRODAVAM PLASTICNI POILKI ZA VODA ZA SEKAKOV VID NA PRICI LESNO I BRZO SE MONTIRAT NS PLASTICNO CREVO CEVKA KOFA ILI KAPACE OD SISE.PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER ALARM KONTROLER ZA INKUBATOR

3200 МКД

DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам